Snuggs budujeme na hodnotách,
na ktorých nám záleží


Prirodzenosť

pre nás znamená cítiť sa dobre vo svojom tele, v akejkoľvek situácii. Naše produkty dodávajú ženám sebavedomie, doprajú pohodlie, slobodu a bezstarostnosť. Každé telo si zaslúži vľúdnosť a rešpekt. Byť sám sebou. Rovnako ako si ich zaslúži aj naše okolie a planéta.

Veríme, že nezaťažovať životné prostredie zbytočnosťami je prirodzené a hľadáme udržateľné cesty pre rast. Záleží nám na dôstojnom a láskavom prístupe k ľuďom, ktorí naše nohavičky vyrábajú, k nášmu okoliu. K našim dodávateľom pravidelne jazdíme, spoločne prechádzame výrobný proces, diskutujeme, vzdelávame sa. Načúvame.

Odbornosť

vnášame do našich produktov každý deň. Hľadáme tie najlepšie hi-tech materiály spoločne s expertmi naprieč odvetviami. Pracujeme so špičkovými inžiniermi a odborníkmi, ktorí sa zaoberajú materiálmi do extrémnych podmienok. Tými sú, napríklad, nízke teploty vo vysokých nadmorských výškach či slnkom vyprahnuté vojnové územia. Tam všade horolezcom, požiarnikom a vojakom pomáhajú nepriepustné a zároveň priedušné membrány, pleteniny rýchlo transportujúce vlhkosť či ultra-savé materiály. V snuggs tieto inovácie prinášame do bežného života, k menštruácii, pretože sa jedná o podobné princípy a mnohokrát aj extrémnejšie podmienky. Spájame tak fyzické a mentálne zdravie s inžinierstvom a módnymi trendmi.

Slovo „Hotovo“ nepoznáme. Vďaka spätnej väzbe našich zákazníčok vylepšujeme naše produkty každý deň. Načúvame.


Veríme v spojenie technológie a prirodzenosti.

V snuggs nás totiž bavia oba svety. Veríme, že môžu existovať spolu.

Láskavosť k sebe, druhým a k planéte.

Zakladatelia Snuggs

Linda & Thomas

Linda Sejdova

Zakladateľka

Thomas Zahradnik

Zakladateľ