ako sa vyrábajú snuggs

Vaša menštruácia je
v dobrých rukách.

Vyrábané lokálne

v Európe

Naše materiály vrátane vysokokvalitných látok a ekologických úpletov a gumičiek pochádzajú výlučne od európskych dodávateľov. Všetky naše výrobky tiež vyrábame v Európe, čo odráža náš záväzok k etickej výrobe a miestnym komunitám.

Každý pár snuggs je starostlivo navrhnutý a ručne vyrobený tak, aby kombinoval bezkonkurenčné pohodlie s najmodernejšou absorpčnou technológiou.

Bezpečné a spravodlivé

pracovné podmienky

Pravidelne navštevujeme naše továrne, aby sme si vypočuli naše tímy, diskutovali s nimi a učili sa od nich, a aby sme zabezpečili spravodlivé a bezpečné pracovné podmienky. Všetci pracovníci v našich továrňach dostávajú spravodlivú mzdu. Máme prehľad o celom našom dodávateľskom reťazci a v každej fáze, od produkcie surovín až po výrobu, starostlivo kalibrujeme všetky vplyvy procesov.

Spolupracujeme

s vedcami

Spolupracujeme s prednými vedcami, gynekológmi a inžiniermi, aby sme mohli vyrábať snuggs presne tak, ako majú byť. Pri vytváraní výrobku, ktorý musí byť nielen príjemný na dotyk, ale aj fungovať podľa najvyšších štandardov, neprichádza do úvahy šetrenie. Preto sme takí hrdí na naše kolekcie - od nových bezšvových štýlov až po najpredávanejší Hugger.

Pracujeme

s certifikovanými materiálmi

Naše menštruačné nohavičky sú vyrobené z rôznych mäkkých, udržateľných vlákien a recyklovaných materiálov vrátane recyklovaného nylonu a Tencel. Materiály sú certifikované podľa noriem OEKO-TEX® a COOLMAX® freshFX®, čo zaručuje ich odolnosť a bezpečnosť. Absorpčná vrstva menštruačných nohavičiek snuggs je navyše ošetrená antimikrobiálnou technológiou, ktorá bojuje proti nežiaducemu zápachu a hygienickým problémom.

Niekoľko slov od našich zakladateľov

"Bez ľudí by v snuggs nebolo možné nič. Našou prioritou číslo jeden je vytvárať bezpečné a spravodlivé pracovné prostredie naprieč všetkými našimi procesmi."